Hogy a Nézőkkel együtt számolhassanak vissza az ünnepekig, a színház elindította Karácsonyi Gasztrokalandok a Jászai társulatával sorozatát.

A sorozat keretein belül december 11-től december 24-ig, azaz 14 napon keresztül minden nap felkerül egy kedves, mókás, vicces, hasznos videó a Jászai színészeinek valamilyen gasztroélményével kapcsolatban: karácsonyi történetek és receptek, egyenes a színművészek konyhájából!

Bakonyi Csilla, Crespo Rodrigo, Dévai Balázs, Danis Lídia, Egri Márta, Figeczky Bence, Honti György, Kardos Róbert, Király Attila, Maróti Attila, Megyeri Zoltán, Mikola Gergő, Szakács Hajnalka és Végh Péter videói közül tehát minden egy-egy kerül fel a színház Facebook oldalára egészen Szentestéig!

A videókért keresse fel a színház Facebook oldalát.

Forrás: jaszaiszinhaz.hu